בוריס ישן: מהנדס בניין, מוסמך לבדק בית

בדק בית וייעוץ לפני שיפוץ ובנייה

רכישת דירה חדשה או יד 2 היא ככל הנראה ההשקעה הגדולה ביותר עבור רוב המשפחות. לפיכך, אני אבצע עבורכם בדק בית הכולל כתב ליקויים מפורט ואתן לכם אומדן הוצאות עתידיות ומצבו הפיזי של הנכס. כדי לוודא שההשקעה אכן תהיה נבונה ושלא ידרשו הוצאות נוספות לאחר הקניה.

שירותי ייעוץ לפני שיפוץ מתבצעים בפגישות אישיות, הכוללות: בניית תקציב שיפוץ, הסבר על תהליך השיפוץ, הכנת כתבי כמויות, מכרזי קבלנים ובדיקת הצעות מחיר, בחירת ספקים לטובת חיסכון בעלויות ושיפור איכות העבודה. אני עומד לרשותך עם מידע מקצועי ועדכני .

מאחורינו ניסיון משמעותי בייעוץ לקראת שיפוץ בתים ישנים ורכישת דירות חדשות. האומדן שלנו הוא המדויק ביותר ולרשותך צוות מומחים שלם.

מי אני?

בוריס ישן מהנדס בנייה, מוסמך לבדק בית, מאתר ליקויי בניה על ידי משרד העבודה עם נסיון של כבר מעל 35 שנה, בכל הנושא של ענף הבניה. חי ונושם בנייה ושיפוצים. עשה מגוון תפקידים בענף כמהנדס , מנהל פרויקט , קבלן ביצוע בפרויקטים שונים.

החברה הוקמה במטרה להעביר את הידע המקצועי ללקוחות שלי, להיות בצד שלכם.

מתמחה בשירותי ייעוץ לפני שיפוץ דירות. אני מעמיד לרשותכם שירותי ייעוץ לפני שיפוץ מתבצעים בפגישות אישיות הכוללות : בניית תקציב שיפוץ, הסבר על תהליך השיפוץ, הכנת כתבי כמויות , מכרזי קבלנים ובדיקת הצעות מחיר , בחירת ספקים וחומרים לטובת חיסכון בעלויות ושיפור איכות העבודה.

לקוחות מספרים
עידו נתן
קרא עוד
פנינו אל בוריס בבקשה לבחון נכס לפני רכישה. קיבלנו מענה טלפוני מהיר ומקצועי, עם המון סבלנות לכל השאלות שביקשנו לשאול. בשטח, בוריס עבד באופן שיטתי וביסודיות, ועדיין היה קשוב לשאלות שהערמנו במהלך הבדיקה. הדו"ח המסכם כלל בצורה מסודרת את כל הממצאים כולל הסברים, תמונות, הצעות לפתרון והערכת עלות תיקון. ממליץ להעזר בשירותיו של בוריס.
דן הורוביץ'
קרא עוד
בוריס איש מקצוע מהשורה הראשונה. הבין את התוצאות אליהן רצינו להגיע, ידע לעזור לנו בסדר הפעולות, במציאת פתרונות ובייעוץ בבחירת בעלי מקצוע, וחומרים. עלות זניחה ביחס לחיסכון המצטבר בעלות השיפוץ. 5 כוכבים
Fabrice Vaygue
קרא עוד
מומלץ ביותר. התחלנו היעוץ לפני שיפוץ. המשכנו את יעוץ עד תחילת השיפוץ. נתן לחסוך כ-12% מעלות הכללית. ההבדלים הגדולים היו מבדיקות הצעות מחיר של הקבלנים. שיפוץ כללי של כל הבית ב-90 יום. שירות בטוח ואמין.
הקודם
הבא
צריכים עזרה?
Call Now Button