שירות הנדסי: בוריס ישן

ביקורת מבנים

בדיקת איכות ביצוע העבודות, לאחר השיפוץ או הבנייה.

ייעוץ הנדסי

הדרכה לתכנון וביצוע עבודות בבית/בדירה, כולל הסבר אל הדרכים לתיקוני ליקויים
בבית או בדירה.

איך אני עושה את זה?

שירות הנדסית

לפני כל רכישת נכס חשוב לבצע בדיקות שונות על טיב הנכס, התשתיות בו ואפילו על הסביבה. בדיקות אלו יסייעו לנו לאמוד את הערך האמיתי של הנכס שאנו מעוניינים לרכוש ולכן לפני כל רכישה גדולה חשוב לבצע בדיקות הנדסיות אלו. אפילו אם המבנה נראה לכם יציבה ומתוחזקת היטב ישנם דברים רבים הסמויים מן העין ולשם כך קיימת חוות דעת הנדסית ובדיקות שונות בתחום זה המסייעות לנו לגלות את הפגמים והליקויים השונים במבנה, בתשתיות ועוד. גם אם אתם יודעים שהולך להיות לכם שיפוצים נרחבים בדירה או נכס מסוים שאתם מתכוונים לקנות אל תשקיעו ותקנו לפני שאתם מבצעים בדיקה הנדסית מקיפה שתוכל לחסוך לכם בין עשרות למאות אלפי שקלים בממוצע.

מהי חוות דעת הנדסית?

לפני שתרכשו רכב סביר להניח שתבצעו לו בדיקה. על כן כאשר אתם באים לבצע השקעה גדולה יותר כמו למשל ברכישת דירה, חשוב לבצע בדיקה הנקראת בדק בית. במהלך בדק הבית יהיו גם בדיקות של תשתיות הבניין, תשתיות הדירה/הבית ומציאת ליקויים שונים שעשויים לגבות מחיר רב בשיפוץ וכמובן גם להוות סכנה בטיחותית לשוהים בבית ובכלל. חוות דעת הנדסית תשקף לכם את הערך האמיתי של הנכס ועדיף לבצע אותה לפני הרכישה של הבית.

מהי ביקורת הנדסית ומתי נצטרך?

ביקורת הנדסית היא שירות של בדיקת נזקים בבית ובדיקת איכות ביצוע של עבודות השיפוץ והבנייה במקום. לדוגמה: כאשר הקבלן מסיים לבנות את הבית ולפני מסירת המפתח תתבצענה בדיקות של איכות הביצוע של העבודה, רמת גימור, ליקויים שונים שכדאי להתייחס אליהם ועוד. בדיקת נזקים בבית יהיה שירות שיכול להתאים גם לדירה יד שנייה שאתם רוצים לרכוש ולבצע בה בדיקות והערכה של הנכס וערכו האמיתי לפני הרכישה.

ייעוץ הנדסי:

שירות נוסף וחשוב מאוד בתחום ההנדסי הוא שירות הדרכה לתכנון וביצוע של עבודות בבית כולל הדרכים לתיקון הליקויים בבית. הייעוץ עם מהנדס מקצועי ומוסמך חשובה מאוד ויכולה לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים ויותר בביצוע העבודות של השיפוץ והבנייה. כמו כן תוכלו התייעץ בנוגע לתקלות שונות ואפשרויות התיקון שלהן כמו גילוי של רטיבות וקירות מתקלפים, תקלות בגג, בדיוק בתשתיות המבנה ועוד.

לקוחות מספרים
עידו נתן
קרא עוד
פנינו אל בוריס בבקשה לבחון נכס לפני רכישה. קיבלנו מענה טלפוני מהיר ומקצועי, עם המון סבלנות לכל השאלות שביקשנו לשאול. בשטח, בוריס עבד באופן שיטתי וביסודיות, ועדיין היה קשוב לשאלות שהערמנו במהלך הבדיקה. הדו"ח המסכם כלל בצורה מסודרת את כל הממצאים כולל הסברים, תמונות, הצעות לפתרון והערכת עלות תיקון. ממליץ להעזר בשירותיו של בוריס.
דן הורוביץ'
קרא עוד
בוריס איש מקצוע מהשורה הראשונה. הבין את התוצאות אליהן רצינו להגיע, ידע לעזור לנו בסדר הפעולות, במציאת פתרונות ובייעוץ בבחירת בעלי מקצוע, וחומרים. עלות זניחה ביחס לחיסכון המצטבר בעלות השיפוץ. 5 כוכבים
Fabrice Vaygue
קרא עוד
מומלץ ביותר. התחלנו היעוץ לפני שיפוץ. המשכנו את יעוץ עד תחילת השיפוץ. נתן לחסוך כ-12% מעלות הכללית. ההבדלים הגדולים היו מבדיקות הצעות מחיר של הקבלנים. שיפוץ כללי של כל הבית ב-90 יום. שירות בטוח ואמין.
הקודם
הבא
צריכים עזרה?
Call Now Button